Starogardzki Dzień Seniora 2022

koncert

Starogardzkie Centrum Kultury 15 października 2022 o godzinie 17:00 zaprasza na “Starogardzki
Dzień Seniora”. Wydarzenie odbędzie się w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby, w
Starogardzie Gdańskim.

W tym roku dla Starogardzkich Seniorów wystąpią “Skaldowie” oraz Stefano Terrazzino.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiaka.

Stefano Terrazzino – włoski tancerz, aktor i wokalista. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. Laureat wielu prestiżowych i międzynarodowych konkursów tanecznych. W polskim programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami” kilkakrotnie stawał na podium, w tym dwukrotnie na miejscu pierwszym. Również dwie wygrane przyniósł mu program na antenie telewizji Polsat “Dancing with the Stars – Taniec z gwiazdami”. W polskiej edycji tego programu wziął udział aż dziewięć razy, a w niemieckiej trzy razy. Stefano pasjonuje się muzyką. Talentem wokalnym i aktorskim zachwycił jury i publiczność programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, zdobywając pierwsze miejsce w III edycji. Chcąc dzielić się radością płynącą z muzyki Stefano Terrazzino w Starogardzie Gdańskim zaprezentuje muzyczno-taneczny wieczór, który z całą pewnością stanie się
niezapomnianym wydarzeniem. Artysta wykona niezapomniane znane i lubiane włoskie przeboje m. in.: Volare, Azzuro, Mambo Italiano, Oblivion, Sara Perche Ti Amo i inne.

Skaldowie – grupa pop-rockowa, działająca z przerwami od 1965 do dziś. Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów przełomu lat 60 i 70 XX wieku. Ich przeboje: “Kulig”, “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, “Cała jesteś w skowronkach”, “Króliczek”, “Prześliczna wiolonczelistka”, czy “Medytacje wiejskiego listonosza” na stałe wpisały się w kanon najpopularniejszych utworów w historii polskiej piosenki XX wieku.

Podczas koncertów będzie prowadzona kampania informacyjno – profilaktyczna dotycząca uzależnień
wśród osób 60+ pd hasłem “Wolny nestor”.

Bilety:
1 zł – dla seniorów,
10 zł – bilet normalny.
Bilety do nabycia w recepcji SCK oraz na stronie www.sck.art.pl
Do biletu zostanie dołączony kupon konkursowy, który weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród od sponsorów. Przy zakupie biletu online, kupon konkursowy do odbioru w recepcji SCK za okazaniem potwierdzenia zakupu.

Patronat:
Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak
Organizatorzy:
Starogardzkie Centrum Kultury
Starogard Gdański
Współorganizator:
OSIR

Sponsorzy:
Stary Las
KAZ Dystrybucja
Polmet
Nasz Starogard
Rezydencja Live Bank Spółdzielczy
Medpharma