Koncert Noworoczny – Operetka – Miłosny zawrót głowy

koncert

Starogardzkie Centrum Kultury 6 stycznia 2024 roku zaprasza na Koncert Noworoczny do sali kina “Sokół” w Starogardzie Gdańskim o godzinie 17:00. Koncert Noworoczny odbędzie się pod patronatem Prezydenta Starogardu Gdańskiego. Bilety w cenie 70 zł dostępne w recepcji SCK oraz na stronie sck.art.pl – Kup Bilet.

“Operetka – Miłosny zawrót głowy” grupy artystycznej OneOn to wspaniała zabawa w operetkowym rytmie wiedeńskiego walca, przy dźwiękach czarującego musicalu i ognistej piosenki. Piękne kreacje, porywające melodie, wspaniałe głosy, ciekawe słowo, a przede wszystkim pasja tworzą pełne uczuć, wspaniałe widowisko. Dajcie się zatem Państwo przenieść do roztańczonego i rozśpiewanego świata hitów wokalnej klasyki!

Wystąpią soliści:
Dotora Ritz – sopran – pełna wdzięku, wrodzonej scenicznej elegancji o rewelacyjnej barwie głosu i wspaniałej technice bel canto pozwoli przenieść widownię do czasów królowania operetki. Ukończyła Akademię Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu oraz Akademię Muzyczną im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł doktora sztuk muzycznych. Współpracuje również z warszawskim teatrem Sabat Małgorzaty Potockiej, w którym kreuje rolę Violetty Villas w przedstawieniu „Gwiazda”.

Anna Pastor – mezzosopran – temperament, figura, piękny, aksamitny głos i wieczny uśmiech na scenie są to niejedne z jej atutów, dzięki którym natychmiast zdobywa serca publiczności. Jest absolwentką Italianistyki, Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, a także Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Paweł Wisnar – tenor – to amant elektryzujący serca wszystkich Pań na widowni nie tylko pięknem i siłą swojego głosu, ale także wrodzoną charyzmą sceniczną. Ukończył Akademię Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, Akademię Muzyczną im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, gdzie uzyskał tytuł doktora sztuk muzycznych; ponadto absolwent Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Skład zespołu instrumentalnego:
Alicja Chrząszcz – skrzypce
Piotr Żukowski – piano
Marcin Baranowski – wiolonczela.

W czasie koncertu zostaną przyznane tytuły Mecenasów i Przyjaciół Kultury – osobom i instytucjom, które znacząco wspomogły organizację wydarzeń kulturalnych Starogardzkiego Centrum Kultury w 2023 roku.