Wirtualna Kawiarenka pod Gwiazdami

09.03.2021

“Kawiarenka pod Gwiazdami” odbywała się w Starogardzkim Centrum Kultury nieprzerwanie przez 10 lat. W tym cyklu spotkań wzięło udział ponad 100 osób w różnym wieku: piszących poezję, pasjonujących się malarstwem czy fotografią.

Wznawiamy cykl spotkań “Kawiarenka pod Gwiazdami”.

“Kawiarenka pod Gwiazdami” była miejscem spotkań ludzi twórczych. Wiemy, że dużo osób tworzy tylko z potrzeby serca – dla siebie. Życzliwość i otwartość na różne próby i formy artystyczne to cel, który sobie postawiliśmy. Zaowocowało to wspaniałymi spotkaniami ludzi kreatywnych i wrażliwych. W obecnej sytuacji, kiedy jesteśmy zmuszeni zostać w domach – w nowej i nieznanej nam dotychczas rzeczywistości, czujemy potrzebę stworzenia przestrzeni dla ludzi twórczych.

“Wirtualna Kawiarenka pod Gwiazdami”

Otwieramy kolejny rozdział – “Wirtualną Kawiarenkę pod Gwiazdami”. Będzie to miejsce, w którym mogą Państwo podzielić się własną twórczością i sprowokować do dyskusji.

Zgłoszenia


Bardzo prosimy o przesyłanie swoich prac: poezja, malarstwo, fotografia na adres edukacja.sck@gmail.com będziemy je publikować na naszym Fb – prowokując do rozmowy.

Na wszelkie Państwa pytania bardzo chętnie udzieli odpowiedzi Ewa Czuba.

Prace jednego autora w ilości od 3 do 5 szt. powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem oraz pseudonimem autorskim i numerem telefonu.