kurs tańca przedmałżeńskiego

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na Kurs Tańca Przedmałżeńskiego 2023 r.

Drodzy Narzeczeni! Przedstawiamy ofertę Przedmałżeńskiego Kursu Tańca 2022 r., podczas którego instruktor będzie się skupiał na przygotowaniu Państwa Młodych do tańców weselnych.

Kurs odbywa się systematycznie 1 raz w tygodniu po 1 godzinie przez miesiąc grupowo, a w następnym miesiącu kolejne 4 lekcje kontynuują Państwo naukę tylko z instruktorem indywidualnie. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do par narzeczonych, które w najbliższym czasie planują wstąpić w związek małżeński, a nie starczyło im czasu by zapisać się na regularne zajęcia proponowane w sezonie tanecznym, a także do tych, którym w krótkim czasie zależy na przyswojeniu podstaw tańca towarzyskiego na własne wesele, ślubie znajomych. Podczas zajęć główny nacisk położony jest na opanowanie walców – angielskiego i wiedeńskiego, przygotowanie choreografii do pierwszego tańca. Ponadto nauka obejmuje muzyczne szaleństwa w rytmie disco, rock-and-rolla, zumby

Zajęcia prowadzi Janusz Lewandowski – były tancerz w tańcu towarzyskim, uczestnik w krajowych i międzynarodowych turniejów tańca, nauczyciel tańca w SCK, wychowawca wielu par tanecznych, które osiągają sukcesy w turniejach tańca, łącznie z tytułami mistrzów w tańcu towarzyskim.